Poznaj Sprawdzony System, który pomógł Kobietom takim jak Ty, Zwiększyć Swoją Wartość i Dochody o 30% – 70%, Wzbogacić Swoją Piękną Duszę, bez względu na to czy Pracujesz na Etacie czy we Własnym Biznesie.

Jedyna taka telekonferencja z ekspertem relacji Agnieszką Przybysz, autorką bestsellerowych programów ABC Przyciągnij Miłość i Kobieca MOC, które odmieniły na lepsze życie wielu kobiet i ich rodzin - według opinii uczestników


Zastanawiasz się Jak sobie poradzisz, z czego czerpać źródło siły i inspiracji, gdy czujesz, że masz jej właśnie teraz za mało… skąd zyskasz dodatkową moc do zmian…jakie są nieuniknione dla Ciebie i dla nas wszystkich w obecnych transformujących czasach, jak nadążyć za tymi zmianami... i nie zwariować, a cieszyć się życiem.

Temat przewodni: Kobieta w Wewnętrznej Podróży do Swojej Mocy


Jak żyć bez strachu w obecnych czasach

Jak realizować swoje pasje ( albo jak je odkryć jeśli ich jeszcze nie znasz)

Jak aktywować Twoja moc pełnych możliwości w relacjach osobistych i zawodowych (sukces ma wiele twarzy, czym jest Twój sukces)

Jak poczuć się "interesującą" i "Inspirującą" kobietą, w Twojej Pięknej Kobiecości ( bez względu na wiek i wygląd) i wzmocnić poczucie wartości...i więcej...

nowości z ostatniej chwili i inspirujących zmian, by pomóc Tobie Błyszczeć w Swojej Pięknej Kobiecości i Cieszyć się Życiem z Pasją.

Zostaw imię i najlepszy email w oknie na tej stronie, otrzymasz dostęp do bezpłatnej telekonferencji. Kliknij teraz na przycisk na tej stronie i zajmij swoje miejsce, zaproś przyjaciółki na Fb na to unikalne wydarzenie dla kobiet.
Znajdziesz tu bezcenną inspirację, by cieszyć się życiem z pasją. Do usłyszenia i zobaczenia już wkrótce po drugiej stronie.

Polub nas i podziel się proszę: jakie masz pasje?